top of page
Keresés
  • Szerző képeHONLAP AURA

Magázóna


Dolgozni vágyó autista fiatalok, figyelem!

Az AURA Egyesület évente 2 alkalommal nyílt munkaerő piaci munkavállalásra való felkészítést, majd ezt követően álláskeresési és betanulási támogatást kínál autista/Aspergeres felnőttek számára.


Ha a válasza az alábbi kérdésekre igen, várjuk jelentkezését!

Szeretne dolgozni és pénzt keresni?

Rendelkezik autizmus diagnózissal?

Szeretne felkészülni a munkavállalásra?

Szeretne segítséget a munkakeresésben?

Szeretne támogatást a munkahelyén?

Mi fog történni?

Hat alkalmas un. MAGÁZÓNA autizmus szempontú munkára felkészítés Egyéni munkavállalási terv kialakítása szakember segítségévelMunkahelyek felkutatása Kijelölt munkatársak segítenek a munkahelyi elhelyezkedésben, beilleszkedésben, a munkahelyi környezetet felkészítik, utánkövetést biztosítanak

Jelentkezni egy rövid bemutatkozó levéllel lehet a magazona@gmail.com e-mail címen. Kérjük írja le adatait, (név, lakcím, születési dátum, mail cím, telefon) milyen iskolai végzettséggel rendelkezik, dolgozott-e már valaha, (ha igen: ismertesse munkatapasztalatait) és azt, hogy miért szeretne munkát vállalni. Ha rendelkezik önéletrajzzal, kérjük, azt is csatolja leveléhez.

A foglalkozás helyszíne:

Budapesti Művelődési Központ 1119 Budapest, Etele út 55/A

Információ: +36-70-4282686

http://bmknet.hu

485 megtekintés0 hozzászólás

Friss bejegyzések

Az összes megtekintése

תגובות


bottom of page